Asistent departament tehnic

CIP Elena Dumitrescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Evidenta electronica si materiala la zi a documentelor elaborate in teritoriu (procese verbale de punere in functiune/instalare/service/intretinere, rapoarte de activitate etc)
2. Evidenta interventiilor pe echipamente (intrari-iesiri din service/intretinere, in Bucuresti/tara, natura interventiilor tehnice, operatiuni efectuate, materiale utilizate etc)

CERINTE

Absolvent studii medii sau superioare tehnice (electrotehnica, fizica, chimie, ingineria mediului etc)
* intelegerea termenilor si manoperelor tehnice
* dexteritati tehnice minimale
* foarte bun utilizator de
• Microsoft Office
• Tehnica de calcul
* capacitate de
• deductie logica
• sinteza si ordonare a informatiilor
• prezentare a informatiilor
* limba engleze de nivel cel putin mediu (scris si vorbit)
* permis conducere categ.B
Limba engleza – nivel minim mediu (scris si vorbit)
Limba romana – exprimare corecta, cursiva si coerenta, atat in scris cat si verbal

BENEFICII OFERITE

 Salarizare corespunzatoare atributiilor profesionale asumate (cantitativ si calitativ)
 Reprezentare firma fata de terti

Cu o experienta de peste 10 ani, compania ofera servicii profesionale de furnizare de echipamente si analizatoare, de intretinere si reparatie a acestora cat și de consultanță pe piața monitorizării calității mediului din România si din strainatate.

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet Individual de Psihologie