ASISTENT DEPARTAMENT IRIGATII, DRENAJE, DRUMURI - JUD. IALOMITA

SA ZIMBRUL SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUŢIILE PRINCIPALE ŞI SARCINILE SPECIFICE:
 Coordoneaza operatiunile pe teren: Infrastructuri- Irigatii, Drenaje,Drumuri, Cai de acces, santuri , canale, cabluri/retele electrice, retele tevi de polietilena/PVC,Metal, suduri tevi/conducte; asamblarea/dezasamblarea pivotilor, functionarea pivotilor ; Constructii civile si industriale, masini/utilaje de lucru; drumuri ; sisteme drenaje, monitorizarea activitatilor si lucrarilor din teren/parcuri
 Consulta cele mai bune oferte si solutii de pe piata / ale furnizorilor de servicii si materiale;
 Asigura comunicarea si coordonarea interna a echipei, planul de activitate zilnic, logistica
 Comunica direct cu furnizorii de servicii si materiale;
 Efectueaza instruirea de SSM periodica, personalului din departament in conformitate cu Tematica aprobata;
 Informeaza furnizorii / subcontractorii asupra riscurilor de SSM, masurilor de prevenire si protectie stabilite, precum si regulilor care-i privesc din ROI;
 Asigura buna functionare, mentenanta si reparatii pentru sistemele de irigatii, drenaje, cladiri ,instalatii, retele de alimentare cu apa si canalizare;
 Orice alte sarcini trasate de catre seful ierarhic.

CERINTE

 Minim 1 ani experienta in domeniu;
 Studii medii / scoala profesionala;
 Persoana serioasa, responsabila;
 Atentie la detalii si abilitati de organizare.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

Portuguese group that operates in the agriculture and agribusiness sectors, having projects in Romania, Portugal, Brazil, Angola and Mozambique.