Asistent departament aprovizionare achizitii

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza volumul si compozitia stocului de produse si lanseaza comenzile de aprovizionare externe si interne
- Analizeaza si prospecteaza piata interna si externa
- Colaboreaza continuu cu managerul general si cu departamentul de vanzari

CERINTE

- Cunostinte operare PC (Excel, Word) si viteza de lucru
- Capacitate de analiza si sinteza
- Limba engleza nivel mediu (comunicare de afaceri)
- Capacitate de memorare, persoana capabila sa invete un numar mare de produse pe termen definit
- Avantaj formatie economica sau tehnica (si persoane absolvente de alte studii care au profesat in domeniu sau au cunostinte minime economice)
- Persoana energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- Persoana capabila sa invete continuu lucruri noi
-Carnet B
Rog evaluati domeniul pe siteul www.gelutrade.com.

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu performanta si realizarile,bonuri de masa
- Posibilitatea avansarii
- Cursuri de pregatire.
- Asigurarea cazarii daca este cazul

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.