Asistent departament aprovizionare achizitii

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizeaza volumul si compozitia stocului de produse si lanseaza comenzile de aprovizionare externe si interne
- analizeaza si prospecteaza piata interna si externa
- se deplaseaza periodic la furnizorii interni .
-monitorizeaza concurenta din punct de vedere portofoliu de produse si preturi
-se ocupa de introducerea informatiilor despre produse pe site.

CERINTE

- cunostinte operare PC (Excel, Word) si viteza de lucru
- capacitate de analiza si sinteza
- limba engleza nivel mediu
- capacitate de memorare, persoana capabila sa invete un numar mare de produse pe termen definit
- avantaj formatie economica sau tehnica (persoane absolvente de alte studii care au profesat in domeniu sau au cunostinte minime economice)
- persoana energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- persoana capabila sa invete continuu lucruri noi
-obilgatoriu carnet B si conducere in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

- salariu corelat cu performanta si realizarile
- posibilitatea avansarii
Rog persoanele care au studiat cu atentie profilul postului,profilul firmei si care considera ca pot indeplini cu succes cerintele sa trimita cv pe gelu@gelutrade.com sau tel 0722380027

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.