Asistent de Farmacie

Omnia Farmacii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza lucrari scriptice de gestiune;
- ajuta pe farmacist la operatiile tehnice de preparare a medicamentului;
- vanzarea produselor farmaceutice gata conditionate(cosmetice, suplimente nutritive, OTC-uri);
- ofera consiliere de specialitate pacientilor;

CERINTE

- experienta in domeniu;
- studii de specialitate;
- atitudine orientata catre satisfacerea nevoilor pacientului;
- intelegerea si constientizarea elementelor care definesc calitatea relatiei dintre personalul de specialitate si pacienti

BENEFICII OFERITE

- siguranta lucului de munca;
- posibilitatea de a opta asupra domeniului specific de activitate in fucnctie de dorintele si posibilitatile proprii;
- sistem de salarizare care reflecta seriozitatea si avantajele unui lant de farmacii;
- bonusuri in functie de criteriile de performanta a firmei (cadouri, excursii in tara si strainatate, bani)

Omnia Farmacii - membra a M-grup - reprezinta un lant de farmacii aflat in plina dezvoltare.Prima farmacie Omnia a fost deschisa in iunie 2005
Obiectivul nostru principal consta in cresterea calitatii seviciilor, ceea ce a dus si la cresterea cifrei de afaceri.
Misiunea noastra este sa fim sprijinul prefereat al sanatatii clientilor nostri, atat prin oferta de produse cat si prin serviciile de consiliere profesionale.
Viziunea noastra este sa devenim reteaua de farmacii cu cele mai complexe servicii farmaceutice.
Valorile Omnia:
- Respectul pentru pacient prin consiliere profesionala
- Creativitate si inovatie in slujba clientului, incurajarea initiativei personale, implicare si responsabilitate sociala
Grija fata de pacient si gama variata de servicii adresate pacientilor si-au gasi expresia in sloganul \"Omnia, farmacia mereu alaturi de tine\"