Asistent de cercetare

BEIA CONSULT INTERNATIONAL - SIEMENS SYSTEM PARTNER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activităţi ce presupun cunoaşterea metodelor de analiză şi sinteză, şi a metodologiilor cercetării, precum şi abilităţi de utilizare a acestora

CERINTE

-buni vorbitori de limba englezã, germanã sau francezã reprezintã un avantaj;
-abilitãţi de gândire creativã şi inovare;
- functie / grad profesional CS, IDT, doctorand sau masterand reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix - negociabil în funcţie de experienţa actualã a candidatului;
- telefon mobil;
- laptop;
- maşinã pentru deplasari;
- training-uri / formare profesionalã;
- program flexibil;
- colectiv tânãr şi dinamic;
- atmosferã placutã;
- posibilitãţi de dezvoltare a carierei.
- alte beneficii se negociazã.

DESCRIEREA FIRMEI

BEIA CONSULT INTERNATIONAL - Solutii in comunicatii

Companie de consultanta si servicii in domeniul telecomunicatiilor, activa pe piata de centrale telefonice in Romania din anul 1991, partener autorizat SIEMENS, isi desfasoara activitatea in domeniile: distributie, vanzari, instalari si consultanta.

Distribuim, comercializam si instalam centrale telefonice ALCATEL, SIEMENS, oferim service, gama profesionala de telefoane analogice si digitale, terminale ISDN, servere / soft de comunicatii si gateway EICON, proiecte la cheie, garantie si asistenta, proiectare si executie cablari structurate UTP, consultanta gratuita, sisteme de transmisiuni PCM si HDSL, casti operatoare profesionale.