ASISTENT COMERCIAL (VANZARI) - BUZIAS SI BUCURESTI

MEGAPROFIL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea de calculatii si ofertare catre clienti
- Gestioneaza baza de date cu clientii, comenzile si preturile aplicate
- Proceseaza comenzile primite de la clienti si le transmite productiei
- Actualizeaza in programul de gestiune orice informatie privind modificarea termenelor de livrare a marfii, precum si a datelor de identificare ale clientilor
- Mentine relatia intre departamentul de vanzari si productie-logistica

CERINTE

Operare PC – MS Office, AUTOCAD (constituie un avantaj)
Limba englez¿ (citit, scris, vorbit) constituie un avantaj
Studii superioare. Absolvent(a) a facultatii de Constructii.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Transport;
Instruire permanenta;
Sansa dezvoltarii unei cariere de succes.

Megaprofil produce si comercializeaza produse din tabla cutata pentru constructii metalice, cum ar fi tigla metalica si accesorii pentru acoperis, panouri sandwich pentru acoperis sau perete, diferite profile metalice pentru pereti si profile galvanizate.
Toate produsele sunt realizate la fabrica din Romania, Buzias, jud. Timis, cu materie prima din import si respecta standarde internationale de calitate, la un pret competitiv.