Asistent Comercial - on line

SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea retelei de clienti on line si dezvoltarea continua a acesteia, comenzi si distributie, realizarea targetului de vanzari, cresterea volumului de vanzari, urmarirea incasarilor, negocierea si incheierea contractelor.
Administrarea comenzilor venite online pe diverse platforme,procesarea si livrarea acestora.
Procesarea retururilor,transferuri intre gestiuni.
Mentinerea relatiei cu clientii
Promovarea produselor noi, a ofertelor speciale etc.

CERINTE

- Serios, prezenta agreabila, ambitios, competent, inteligent, muncitor,dinamic, dorinta de autodepasire permanenta, convingator, calitati de negociator, cinstit, loial.
Experienta relevanta intr-un mediu competitiv
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Cunostinte medii-avansate pachet MS Office.
Aptitudini de comunicare verbala si scrisa
Bune abilitati de comunicare si interrelationare
Abilitati de a rezolva solicitarile/reclamatiile clientilor
Experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca
-Pachet salarial

DESCRIEREA FIRMEI

distributie electrocasnice