Ajutor Bucatar

Jetlag Advertising SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Atentie;
• Seriozitate;
• Rezistenta la stres;
• Rapiditate;
• Capacitate de invatare rapida si adaptare;
• Sa aiba cel putin 3 ani pe o pozitie similara;
• Sa fie pasionati de arta culinara;
• Sa fie persoane dinamice, corecte, sociabile, cu dorinta de dezvoltare personala si profesionala;

CERINTE

• Prepararea salatelor, sandvichurilor, iaurturilor si freshurilor
• Ambalarea si etichetarea produselor
• Sortarea produselor
• Asigurarea calitatii produselor
• Asigurarea unui mediu de lucru curat

BENEFICII OFERITE

• Instruire la locul de munca;
• Posibilitatea de avansare in cadrul companiei
• Contract de munca
• Salariu fix + Bonusuri in functie de performanta
• Masa zilnic
• Formatare si suport managerial permanent
• Colaborare pe termen lung
• Mediu de lucru placut si o echipa tanara

Companie ce activeaza in mai multe domenii, avand ca obiect de activitate partea de publicitate, marketing si PR.