Asistent/ajutor frizerie veterinara ( caini / pisici )

Perfect Pet Vet SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

-jobul implica lucrul pe parte de frizerie pentru animale de companie
-anagajatul asista frizerii avansati/seniori la cosmetizarea animalutelor (spala cainii, ii usuca, etc).
-mentine curatenia in salon, pregateste sampoane, prosoape curate

CERINTE

-persoana tanara, muncitoare si OBLIGATORIU dornica sa faca o meserie in acest domeniu
-experienta in interactiunea cu animalele reprezinta un avantaj
-disponibill pentru lucrul ~45 ore/saptamana, impartite in 5-6 zile ce pot pica si in weekend
-job-ul se preteaza fetelor
-persoana nefumatoare (cel putin nu la job)

BENEFICII OFERITE

-training pentru perfectionarea in acest domeniu.
-mediu de lucru placut, colegi ok si clienti preponderent cu stare materiala foarte buna.
-pastrarea job-ului si salariului fix pe intreaga durata a anului.
-forme de angajare legale.
-locatia noastra e la 1-2 minute de metrou/tramvai/autobuz/etc
-posibilitatea de a invata si promova rapid pe postul de frizer.

Salon de cosmetica si centru medical veterinar. Cel mai popular pe Internet si Facebook (>17.000 fani).
Spatiu modern amenajat si utilat de peste 100mp.
Info pe http://www.perfectpet.ro sau https://www.facebook.com/PerfectPet