Asistent Administrativ Junior

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam pentru clientul nostru, companie franceza care comercializeaza produse de feronerie si accesorii in magazinele de bricolaj, Asistent Administrativ Junior.

Responsabilitati:
- introducere comenzi
- facturare (cu ajutorul unui program)
- telefon, fax, emails
- alte activitati administrative

CERINTE

Cerinte:
- Limba franceza nivel avansat
- Limba engleza reprezinta un avantaj
- Cunostine programe uzuale de calculator (Word, Excel)
- Studii finalizate
- Experienta anterioara nu este necesara

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala, sediul central, training la locul de munca. Salariul fix net 1000 lei.
Cei interesati pot trimite aplicatiile si pe adresa de mail a companiei noastre.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.