Asistent administrativ cu limba franceza

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
Ref(R40308004140)
In calitate de Asistent administrativ, vorbitor de limba franceza in Veo, principalele tale misiuni vor fi sa:

• Urmaresti si realizezi un control pe fluxul de paleti
• Recuperezi (in format electronic) documentele de transport, identifici discrepantele si alertezi managementul
• Realizezi o serie de rapoarte de analiza logistica in SAP
• Comunici cu reprezentantii platformelor logistice si ai magazinelor

Se ofera o perioada de formare de 2-3 saptamani in Franta.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Esti o persoana cu spirit analitic, atenta la detalii si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu in care excelenta primeaza? Alatura-te echipei de Logistica si Transport la sediul nostru din Bucuresti.
Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de:

• Cunoasterea limbii franceze la nivel avansat, limba engleza reprezinta un avantaj
• Cunostinte foarte bune de utilizare a programului Excel
• Excelente capacitati de organizare
• Experienta profesionala de cel putin 2 ani, experienta in domeniul administrativ reprezinta un avantaj
• Disponibilitate pentru deplasari ocazionale pe teritoriul Romaniei si Frantei

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

• Formare la nivel internaţional
• Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica de succes
• Pachet salarial atractiv

Veo este o companie care furnizează servicii de top B2B, cu 250 de angajaţi , peste 8 ani de experienta în România si o crestere anuala de 70%. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: comerţ, IT, finanţe, resurse umane.
Veo este acel mediul multicultural în care orice profesionist îşi doreşte să activeze si sa evolueze. Încurajăm diversitatea, transparenţa şi originalitatea: aici apreciem deopotrivă munca în echipă, dar şi spiritul antreprenorial.
Oferim instruire la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta !