Asistent Administrativ

Sc. Red Wheel Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești în cautare de job? Iți dorești să faci o schimbare și să lucrezi într-un mediu relaxat, dar care nu te lasă să te plictisești?

Te provocăm să afli dacă persoana pe care o căutăm noi Ești Chiar Tu !

Angajăm Asistent Administrativ, responsabil cu Relația Clienților în cadrul service-ului nostru auto – REDHWHEEL, din Militari (aproape de magazinul Lidl Uverturii).

Persoana pe care o căutăm:
1. Are o atitudine pozitivă și îi place să comunice în orice situație și cu orice tip de persoană.
2. Este deschis(ă) să învețe și își dorește să se dezvolte.
3. Folosește cu ușurință PC-ul și toate programele uzuale (pachetul Office, Internet Explorer, Mail)
4. Îi pasă de oameni, de munca sa și vrea să ajute clienții să aibă o experiență cât mai plăcută.
5. Poate comunica și sintetiza ușor avantaje și dezavantaje în prezentarea serviciilor si produselor oferite.
6. Este organizată, corectă și se ține de cuvânt.
7. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă, da.

CERINTE

Ce vei face:
- Vei gestiona relația cu clienții;
- Vei realiza fișa de intrare în service pentru fiecare client;
- Vei face legătura între client și șeful de service pentru soluționarea nevoilor clientului;
- Vei comanda piese și diferite consumabile pentru service;
- Vei încasa costul reperațiilor și vei emite facturi;
- Vei realiza oferte de preț;
- Vei menține relațiile cu diverși furnizori de piese auto;
- Vei oferi suport conducerii în sarcini logistice ce țin de buna funcționare a service-ului;
- Emailuri și telefoane.

BENEFICII OFERITE

Ce iți oferim noi?
1. Atmosferă de lucru placută într-un colectiv tânăr și simpatic;
2. Salariu fix motivant;
3. Bonusuri legate de performanță;
4. Șef bun și întelegător;
5. Stabilitate și Seriozitate;
6. Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă căreia știm să-i mulțumim;
7. Respect. Pentru tine și valorile tale.

Reparatia unei masini nu a reprezentat niciodata un moment placut sau fericit. De aceea, Redwheel isi propune sa ofere clientilor sai o experienta care sa “repare” atat aceasta situatie nedorita (defectarea masinii), cat si starea de spirit aferenta, prin oferirea unor servicii RAPIDE, TRANSPARENTE, EFICIENTE, PROFESIONISTE, CORECTE si UMANE.