Asistent Achizitii-Limba Germana

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana pentru departamentul de achizitii al clientului nostru, companie multinationala, unul din cei mai importanti operatori de magazine de materiale de constructii.

• Gestionarea portofoliului de produse alocat;
• Gestionarea si actualizarea in permanenta a bazei de date a furnizorilor si a produselor;
• Operarea modificarilor si listarilor de preturi in sistem;
• Gestionarea relatiilor cu furnizorii interni si externi;
• Gestionarea relatiilor cu magazinele;
• Intocmirea diverselor rapoarte;
• Analiza pietei;
• Acordarea de sprijin in intocmirea cataloagelor de reclama.

CERINTE

• Studii superioare finalizate;
• Limba Germana nivel mediu sau avansat;
• Cunostinte avansate de operare PC;
• Experienta in domeniul achizitiilor/vanzarilor reprezinta un avantaj;
• Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj;
• Persoana dinamica, analitica, atenta la detalii, comunicativa si cu bune abilitati de organizare.

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.