Asistent Achizitii - Ilfov

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Verifica stocul disponibil si necesarul de produse si realizeaza comenzi catre furnizori;
• Urmareste livrarile de marfa pentru produsele comandate;
• Transmite furnizorilor eventualele lipsuri cantitative sau calitative constatate la receptia marfii;
• Transmite informari cu privire la produsele care sunt indisponibile la furnizori si data estimata de disponibilitate;
• Opereaza in sistemul de gestiune facturile de aprovizionare;
• Realizeaza in sistemul de gestiune anumite operatiuni legate de depozit si stocul de marfa;
• Solicita firmelor de transport oferte pentru transportul marfurilor, trimite comenzi de transport, urmareste livrarea in timp a marfii;
• Acorda suport colegilor care proceseaza comenzile clientilor si agentilor de vanzari;

CERINTE

• Experienta in lucrul cu calculatorul, program de gestiune, internet;
• Cunostinte Excel, Word;
• Engleza - nivel mediu;
• Experienta similara constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Vei beneficia de:
• Pachet salarial atractiv;
• Asigurare medicala;
• Prime de Paste si Craciun;
• Transport gratuit;
• Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.