Asistent Achizitii Detergenti+Cosmetice- perioada determinata

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Gestionarea portofoliului de produse din categoria Detergenti/Cosmetice
• Gestionarea si actualizarea in permanenta a bazei de date a furnizorilor si a produselor;
• Operarea modificarilor si listarilor de preturi in sistem;
• Gestionarea relatiilor cu magazinele;
• Intocmirea diverselor rapoarte;

CERINTE

- experienta in domeniul achizitiilor – cerinta obligatorie;
- experienta pe sortimentul non-food reprezinta avantaj;
- absolvent(a) studii superioare;
- cunostinte foarte bune de operare PC (Excel avansat);
- cunostinte bune de limba engleza;
- foarte bune abilitati de coordonare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Vor fi contactati doar candidatii care corespund cerintelor din anunt.

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.