ASISTENT ACHIZITII

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Intocmeste si gestioneaza documentele la intrarea de materii prime, materiale si la livrarile de produse;
* Tine evidenta transporturilor si intocmeste facturile;
* Tine permanenta legatura cu colaboratorii straini si coordoneaza toate tranzactiile intre firme pe parte de transporturi;
* Mentine legatura cu firmele colaboratoare in ceea ce priveste partea de achizitii-desfacere;
* Prezinta facturile pentru plati catre departamentul financiar.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare;
* Experienta pe post similar minim 2 ani;
* Cunostinte limba engleza nivel bun / avansat;
* Cunostinte operare PC: Ms Office;
* Avantaj permis auto, categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, atenta la detalii, cu bune abiltati de comunicare, responsabila.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre 1800 si 2200 RON;
- Se asigura transport, bonuri de masa, masa din timpul programului, telefon;
- Program de lucru: L-V: 08:30-17:00.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca;

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE RECICLAREA ACUMULATORILOR.
Locatia este pe Soseaua de centura, zona Pantelimon.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal