Asistent Achizitii

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania reprezinta cel mai important producator si distribuitor de produse parafarmaceutice.
In prezent promoveaza brandul prin reteaua proprie de magazine si in lanturile de farmacii.

Principale responsabilitati:
Relationarea cu partenerii firmei- clienti si furnizori interni si externi;
Transmite comenzi furnizorilor externi;
Introduce datele referitoare la achizitii si vanzari in sistemul informatic;
Primeste si proceseaza comenzile clientilor;
Acorda asistenta colegilor din departamentul vanzari;
Jobul presupune si o componenta de marketing.

CERINTE

Preferabil absolvent de limbi straine dar si alte facultati;
Cunostinte de limba engleza nivel bun;
Cunostinte foarte bune de operare calculator MS Office;
Persoana foarte organizata, atenta la detalii si orientata spre indeplinirea obiectivelor;
Abilitati excelente de comunicare (va discuta in scris si telefonic cu furnizorii, clienti si partenerii companiei).

BENEFICII OFERITE

Salariul fix corelat cu experienta;
Posibilitate reala de crestere profesionala si salariala in timp.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.