Asistent/a Vanzari Bijuterii & Accesorii - Magazin FOLLI FOLLIE Baneasa

ELMEC ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare, intr-un mod profesionist
- Identifica ocaziile de a vinde produse complementare
- Gaseste solutiile adecvate in raport cu cerintele clientilor
- Analizeaza rezultatele vanzarilor impreuna cu echipa
- Realizeaza receptia produselor potrivit instructiunilor primite
- Respecta standardele privind Relatia cu Clientii si codul Folli Follie de prezentare si comercializare a produselor
- Mentine un mediu de lucru curat, placut si profesionist in magazin

CERINTE

- Studii medii / superioare
- Persoana deschisa, pozitiva, spontana, cu atentie la detaliu
- Excelente abilitati de comunicare si interrelationare
- Foarte bune abilitati de servire a clientilor
- Limba engleza la un nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- Transportul este asigurat.

S.C. Elmec Romania S.R.L. este Distribuitorul Oficial in Romania al celebrelor branduri sport NIKE si Converse, al brandurilor fashion Calvin Klein, Camper, Miss Sixty, Harley-Davidson, Marlboro Classics, Pepe Jeans, Energie, Replay si al brandului de bijuterii si accesorii Folli Follie.

Elmec Romania se afla pe piata din anul 1999 ca membra a grupului elen Elmec Sport, iar din 2007 a holding-ului international Folli Follie, renumit prin lantul sau de magazine de bijuterii, ceasuri si accesorii de inalta clasa.

Dezvoltandu-se constant, Echipa noastra se afla in cautare de profesionisti. Alatura-te noua si trimite CV-ul tau, insotit de o Scrisoare de Recomandare, la:

S.C. Elmec Romania S.R.L.
Departamentul Resurse Umane
Sos. Progresului nr. 130-144, sector 5, Bucuresti
E-mail: recruitment@elmecromania.ro
Fax: +4021 / 411.70.87