Asistent/a Manager

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in Bucuresti, se subordoneaza Directorului de Departament si nu are persoane in subordine

Responsabilitati:
- Preluarea si distribuirea mesajelor fax, e-mail, gestionarea apelurilor telefonice
- Gestionarea, inregistrarea, distribuirea si elaborarea corespondentei
- Gestionarea agendei de intalniri a Directorului de directie
- Elaborarea si redactarea documentelor cerute de Directorului de directie
- Rezolvarea formalitatilor de angajare, rezolvarea si arhivarea corespunzatoare a documentelor necesare obtinerii vizelor de lucru
- Inregistrarea, gestionarea, distribuirea si urmarirea documentelor confidentiale de cum ar fi: cereri de oferta, oferte, foi de negociere, comenzi, rapoarte, sinteze, etc.

CERINTE

Studii: absolvent de studii superioare profil tehnic - cerinta eliminatorie
Cunoştinţe de operare PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – nivel avansat
Limbi straine: engleza sau franceza – nivel avansat - cerinta eliminatorie
Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara
Carnet de sofer cat. B cu vechime de min 3 ani
Capacitate de analiza si sinteza
Bune abilitati de organizare si prioritizare
Excelente abilitati de comunicare
Atenţie, perspicacitate, inteligenta si fler
Discretie, onestitate, seriozitate, calm, loialitate, conştiinciozitate
Spirit de echipa
Capacitate de lucru in conditii de stres

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, expunere internationala, prime de Paste si de Craciun, bonuri de masa

Numai candidatii selectati, vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale