ASISTENT (A) DIRECTOR VANZARI SI MARKETING

BUILDING SUPPORT SERVICES - B.S.S.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asista Directorul de Marketing & Sales pentru intocmirea si sustinerea ofertelor si/sau prezentarilor;
- Realizeaza cercetari de piata, prelucreaza si analizeaza datele obtinute;
- Urmareste evolutia vanzarilor, identifica si propune masuri de corectie/optimizare;
- Intocmeste si prezinta rapoarte de vanzari pe produse si tipuri de servicii;
- Urmareste situatia ofertelor prezentate, de la faza aprobarii acestora pana la incasarea contravalorii aferente;
- Preia cererile clientilor privind serviciile sau lucrarile suplimentare si prezinta ofertele corespunzatoare acestora.

CERINTE

- Minim 2 ani experienta in post similar;
- Absolvent(a) studii universitare (tehnice reptezinta avantaj);
- Limba Engleza – nivel avansat;
- Cunostinte utilizare MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
- Aptitudini de planificare, organizare si control al activitatii, capacitatea de a lua decizii, initiativa, persoana interactiva.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati reale de dezvoltare a carierei.
- Pachet de beneficii corelat cu experienta si performanta.

Companie in plina expansiune, BUILDING SUPPORT SERVICES (BSS) este liderul pe piata serviciilor de property&facility management.

Building Support Services a luat fiinta in anul 2003 avand la baza o experienta vasta a asociatiilor in domeniul facility managementului si al managementului proiectelor. Activitatea principala a companiei se desfasoara in Bucuresti dar exista si proiecte ce se deruleaza in tara. In prezent Building Support Services gestioneaza peste 350.000 m2 de cladiri de birouri, cladiri rezidentiale si spatii logistice.

Pentru detalii vizitati www.bss.ro