Arhivar / Arhivist

A&B ACTIV DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii si responsabilitati:
Pregatirea documentelor in vederea depozitarii;
Depoziteaza cutiile si aranjarea acestora pe raft, conform procedurilor;
Respecta procedurile de lucru si de sistem aferente domeniului de activitate, precum si prevederile legislatiei in vigoare;
Pastreaza confidentialitatea informatiilor si a documentelor cu care opereaza;
Sa asigure integritatea si securitatea documentelor;
Alte activitati specific postului la solicitarea personalului cu functii de conducere din cadrul societatii.

CONDITIILE DE MUNCA:
1.Conditiile fizice ale muncii - munca de birou si teren;
2.Deplasari: deplasari la punctele de lucru proprii, locatiile clientilor.

CERINTE

Studii si experienta relevanta in domeniu constituie avantaj;
Abilitati de lucru PC;

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv, in functie de performanta;
Decontarea transportului;
Bonuri de masa;
Prime.

S.C. A&B Activ Distribution S.R.L. lider in domeniul arhivarii si depozitarii de documente, cu o experienta de peste 15 ani in domeniul arhivarii, angajaza personal pentru Departamentul Arhivare.