ARHIVAR

CURIERO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza zilnic operatiuni privind sortarea documentelor, in functie de criterii cronologice si specificul acestora;
- Identifica documentele arhivate la solicitarea angajatilor Curiero;
- Transmite copie document catre solicitant;

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta profesionala de minim 6 luni in activitati similare;
- Constiinciozitate si atentie la detalii;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Spirit de echipa
- Organizare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial conform grilei Curiero;
- Instruire profesionala continua;
- Sanse reale de promovare;

Numai candidati selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

CINE ESTE CURIERO?

Curiero activeaza pe piata de curierat intern in sistem door-to-door din 2003.

Este o companie in plina dezvoltare care in cei 3 ani de activitate a reusit sa ajunga in primele 3 firme de curierat din Romania.
Serviciile oferite includ: curierat national in sistem door-to door cu livrare in 24 h, servicii postale, cargo si de curierat rapid local (in Bucuresti si in cateva localitati importante din tara).

Curiero dispune de o retea de 74 de agentii în marile orase din tara, de un parc auto adaptat nevoilor de transport si de o structura a rutelor si a depozitelor inovatoare pentru România.

Prin toate demersurile sale, Curiero incearca sa obtina excelenta in procesele interne si serviciile oferite.

CURIERO Oriunde in tara la timp

Telefon: 0728.818.043
E-mail: hr@curiero.ro
Fax: 031/ 805.46.70