Arhitect Bucuresti

SC BEST GENERATION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea conceptului de proiect, a documentatiei tehnice, in cadrul echipei;
Intocmirea proiectelor tehnice, partea scrisa si partea desenata, liste de cantitati, fise tehnice etc.
Administrarea documentatiilor si actelor specifice, în cadrul procedurii de proiectare;
Coordonarea corelarii cu celelalte specialitati
Monitorizarea lucrarilor de executie

CERINTE

Arhitect - cu sau fara drept de semnaturaAtent la detalii, serios, responsabil, cu spirit de echipa
Experienta de munca minim 1 an
Cunostinte de legislatie in constructii, cunoasterea normelor tehnice si juridice necesare procesului de proiectare
Cunoasterea programelor: Autocad, Photoshop sau similar, Word si Excel

DESCRIEREA FIRMEI

BEST GENERATION ROMANIA!

Oferim servicii de consultanta in plasare baby-sitteri in Europa si suntem o firma cu vechime de 8 ani pe piata din Romania.

Best Generation s-a nascut din dorinta de a ajuta cat mai multi tineri din Romania sa isi gaseasca un mini job in strainatate , sa invete sa traiasca diferit si sa aprofundeze o limba straina, traind in sanul unei familii din strainatate.
Ne dorim succesul fiecaruia dintre aplicantii nostrii, motiv pentru care lucram cu cele mai bune agentii partenere din strainatate si ne asiguram ca toate tinerele bone ajung in conditii de siguranta la familii de buna conditie sociala.

Iti oferim siguranta unui plasament legal si rapid.

Daca ai ales sa mergi in acest program, te aflii exact la locul oportun.

Profita de experienta noastra!
Echipa noastra este calificata si are experienta in recrutarea persoanelor care doresc sa aplice intr-un post de ingrijire copii. Lucram cu acest program din 2005 si avem parteneri in toate tarile in care promovam acest program. Vei tine legatura cu noi pe parcursul sederii tale in tara gazda si vei beneficia de cele mai bune servicii pe care ti le poate furniza o firma de au pair.

Plasarea ta este sigura si rapida
Daca iti faci dosarul rapid, plasarea ta va fi si ea foarte rapida. Te vom sprijini pentru a avea un dosar cat mai competitiv in raport cu dosarele altor aplicanti, este important sa fii printre cei mai buni si sa primesti cele mai bune oferte de familii. Lucram cu agentii acreditate sa promoveze acest program, deci nu vei pleca la voia intamplarii, familiile respective sunt verificate de partenerii nostrii iar tu vei fi tot timpul in siguranta.