ARHITECT - 3D ARTIST

Razvan Barsan + Partners

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizare randari [arhitectură, design interior, prezentări]
Participare la procesul de creaţie
Modelare 3D, texturare, compoziţie, iluminare realistă
Postprocesare imagini

CERINTE

Arhitect cu experienţă pe Rendering / Vizualizare
3DStudio MAX, VRAY, Photoshop
Simț estetic, vizual și cromatic
Creativitate, atenţie la detalii

Răzvan Bârsan + Partners este un birou de arhitectură premiat ale cărui valori rămân neschimbate în timp şi se concentrează în jurul ideii de loialitate, consecvenţă şi comunicare eficientă. Ne adresăm unui public educat, conştient de rolul unui architect în societate şi în crearea unor spaţii care să-i reflecte personalitatea şi să răspundă corespunzător nevoilor sale specifice. ▪ Răvan Bârsan este arhitectul care a fondat Răzvan Bârsan + Partners, în urmă cu 13 ani. De-a lungul anilor, dedicarea lui a inspirat o echipă energică de profesionişti să îşi depăşească limitele cu fiecare proiect nou. ▪ Toate creaţiile noastre exprimă convingerea noastră că arhitectura se află la intersecţia dintre imaginaţie, estetică şi utilitate, precum şi responsabilitate socială. ▪ Ne propunem ca proiectele noastre să aibă un impact pozitiv nu numai în viaţa clienţilor noştri, dar şi în calitatea oraşelor şi comunităţilor noastre. Căutăm să ne imaginăm locuri semnificative, care au puterea să creeze emoţii şi să aducă oamenii împreună. Experienţa ne-a învăţat că arhitectura bună necesită timp. Fiecare proiect ne invită să cunoaştem clienţii noştri şi nevoilor lor, să înţelegem contextul în care construim, să creăm soluţii pertinente şi estetice şi, în cele din urmă, să transformăm ideile noastre în realitate. ▪ Fiecare proiect este un efort al întregii echipe, o colaborare strânsă între arhitecţi, urbanişti, designeri, ingineri şi profesionişti din domenii conexe. Acesta este motivul pentru care ne-am imaginat arhitectura ca o platformă de interacţiune şi negociere între clienţi, planificatori, tehnicieni, antreprenori şi producători. ▪ Prin aplicarea celor mai înalte standarde de calitate şi etică profesională, suntem capabili să asigurăm durabilitatea şi valoarea proiectelor noastre, remarcabile prin atenţia la detalii, prin capacitatea lor de a sublinia mediul natural şi mediul construit, precum şi prin flexibilitatea lor în satisfacerea dorinţelor clientului.