Arhitect

S.C. VAN PROJECT&DESIGN S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmire de studii de fezabilitate si liste de cantitati;
- Elaborare de proiecte de arhitectura fazele D.TA.C. si P.Th.-D.D.E.;
- Redactarea si gestionarea documentatiilor necesare in vederea obtinerii avizelor de specialitate solicitate prin C.U.;
- Coordonarea specialitatilor in cadrul proiectelor incredintate;
- Pregatirea materialeleor de prezentare (3D-uri, randari, layout-uri, prelucrare imagini);

CERINTE

- Experienta in elaborarea studiilor de fezabilitate (S.F.) si a documentatiilor de avizare a lucrarilor de interventie (D.A.L.I.) ;
- Experienta profesionala de minim 3 ani;
- Cunostinte avansate de utilizare a programelor: AutoCAD, 3D StudioMAX, Photoshop, CorelDRAW, Microsoft Office, Excel, etc.;
- Cunoasterea legislatiei in vigoare;
- Cunoasterea exigentelor de calitate - cerinta esentiala securitate la incendiu;
- Capacitate de coordonare a proiectelor si atentie la detalii;
- Seriozitate, punctualitate si spirit de echipa.

Candidatii sunt rugati sa trimita CV-ul la adresa: magdi.ionescu@gmail.com
Aplicatiile candidatilor care nu lucreaza in AutoCAD si nu au experianta in redactarea S.F./D.A.L.I. nu vor fi luate in considerare.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a va implica in proiecte de la faza de conceptie pana la urmarirea executiei;
- Dezvoltarea profesionala in cadrul unui colectiv de arhitecti cu experienta;
- Masa de pranz asigurata de companie.

Birou de proiectare, cu o experienta de peste 10 ani, care acopera programe de arhitectura si dimensiuni variate: magazine si complexe comerciale, locuinte individuale si colective, imobile de birouri si imobile cu destinatie hoteliera, unitati medicale, spitale si policlinici, etc.

S.C. VAN PROJECT&DESIGN S.R.L. ofera: proiectare complexa de arhitectura pentru constructii civile si industriale si servicii necesare realizarii unui obiectiv de investitie imobiliar: consultanta, studii de fezabilitatate, obtinere de avize si autorizatii, proiectare, inclusiv urmarire de santier.