Area Sales Representative

KODIAK GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul jobului:
Incheierea de contracte de servicii de telefonie mobila COSMOTE cu clienti persoane juridice.

Responsabilitati:

- contactarea telefonica a potentialilor clienti in vederea stabilirii intalnirilor de vanzari (Persoane juridice)

- identificarea nevoilor clientilor si a oportunitatilor de vanzare, oferirea de solutii adaptate nevoilor clientilor

-Negociaza si finalizeaza procesul de vanzare respectand procedurile existente;Realizează planul de vânzări

CERINTE

Cerinte:

- cel putin un an de zile experienta in vanzari B2B reprezinta un avantaj;

- excelente abilitati de comunicare, tehnici de vanzare, ambitie, dorinta de autodepasire, orientare catre rezultate

- atitudine pozitiva, orientata catre gasirea de solutii, operare PC la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Mediu de lucru tanar si dinamic, Reale posibilitati de avansare, Program intens de cursuri, Training specializat

Parte de logistica, Pachet salarial motivant

In urma trainingului de specialitate, iti vom oferi intreg suportul necesar alcatuirii celei mai potrivite solutii telecomunicatii pentru clientii intalniti.

Dezvoltarea portofoliului de clienti si raspunsul prompt la solicitarile acestora in vederea consolidarii nivelului lor de satisfactie, vor fi principalele tale obiective in cadrul companiei noastre.

DESCRIEREA FIRMEI

Telecomunicatii