Area Sales Manager

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona alocata
- Promovarea produselor si serviciilor companiei
- Raportarea activitatii si a rezultatelor lunare/ trimestriale
- Indeplinirea obiectivelor de vanzari
- Consolidarea imaginii companiei in piata de referinta

CERINTE

- Experinta anterioara in vanzari in domeniul produselor de otel/similare;
- Cunostinte de limba engleza, nivel avansat
- Persoana dinamica, proactiva, comunicativa
- Bune abilitati de interactiune cu clientii, bune abilitati de negociere
- Gandire orientata pe rezultate si solutii
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie cu capital strain, din domeniul otelului.

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.