Area Sales Manager

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu partenerii existenti
- Identificarea si atragerea de noi clienti
- Cunoasterea produselor din portofoliu si oferirea de informatii clientilor, suport tehnic
- Promovarea produselor/serviciilor firmei in randul clientilor
- Indeplinirea obiectivelor conform strategiei de vanzari a companiei
- Intocmirea de rapoarte, evidenta vizitelor si a ofertelor trimise clientilor
- Implicarea directa in incasarea creantelor de la clientii locali,gestionarea correcta a termenelor de plata

CERINTE

- Experienta in posturi similar minim 3 ani
- Studii liceale/superioare
- Permis conducere categ. B si experienta in Bucuresti
- Cunostinte de operare PC
- Abilitati de comunicare, planificare si organizare,
- Abilitati foarte bune de comunicare,negociere si vanzare

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Comisioane din vanzari
- Venit net cuprins intre 500 -1000 eur lunar.
- Persoana orientate catre succes si castig.
- Asigurarea unui training sustinut de inceput de domeniu si ori de cate ori se implementeaza produse/servicii noi.
- Auto,telefon,tableta/laptop pentru lucrul in teren.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.