AREA SALES MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clienti prin prospectare continua
Consilierea clientilor in alegerea diverselor produse financiar-bancare
Dezvoltarea continua prin referinte a portofoliului cat si administrarea acestuia
Participare la sedintele de vanzare saptamanale
Intocmirea rapoartelor de activitate - zilnic

CERINTE

Persoana:
Sociabila,dornica sa aiba un job care sa ii indeplineasca asteptarile atat din punct de vedere financiar cat si profesional
Dispusa sa isi foloseasca 100% potentialul pentru a indeplini obiectivele trasate
Organizata si orientata catre rezultate
Personalitate deschisa - sa relationeaze usor cu
clientii potentiali
Cu foarte bune abilitati de comunicare si negociere,
Cu atitudine de vanzator, orientat spre clienti,identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor

Experienta in vanzari -minim 1 an!

BENEFICII OFERITE

Venituri lunare atractive : parte fixa lunara si comision din vanzarile realizate lunar.
Posibilitatea de a participa la concursurile periodice organizate avand diverse premii motivante : excursii in afara tarii, croaziere, team-buildinguri,laptopuri,etc. Mediu de lucru competitiv .
Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.
Posibilitatea dezvoltarii profesionale prin accesarea pozitiei de Sales Coordinator.