Area Sale Manager

Gamaso

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Coordonarea zonei alocate din punct de vedere al cresterii numarului de clienti si al cresterii vanzarilor

CERINTE

Cerinte profesionale:
- Experienta similara 2 – 3 ani
- Studii superioare tehnice
- Cursuri de vanzari / negociere
- Competente de vanzare consultativa
Profil personal:
- Gandire antreprenoriala;
- Capabil sa se organizeze singur si sa isi urmareasca obiectivele independent de motivarile superiorului ierarhic;
- Abilitati ridicate de empatie si interrelationare;
- Respectuos si cu bun simt;
- Interesat permanent de propria dezvoltare personala si profesionala

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu fix si comision in baza unor obiective clare si transparente;
- Acces la pregatire profesionala;
- Suport din partea unui asistent de la sediu care se ocupe de partea administrativa a activitatii sale;
- Masina, telefon, laptop.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare