Architect

SERVSTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In cadrul firmei noastre ca arhitect vei avea urmatoarele activitati:
intocmirea documentatiilor tehnice in toate fazele de proiecatare.
Vei merge pe santiere sa evaluezi(cand este cazul) stadiul lucrarilor,sa dai solutii tehince si sa coordonezi diverse activitati.
- intocmire studii de solutie;
- intocmire studii de fezabilitate;
- intocmirea proiectelor tehnice (CU, DTAC, PT, DE): parti scrise si parti desenate, liste de cantitati, fise tehnice, devize etc.;
- intocmirea documentaţiilor tehnice pentru obţinerea avizelor, acordurilor şi a autorizaţiilor de construire;

CERINTE

-studii superioare de arhitectura finalizate;
-experienta in domeniu minim 2 ani;
-cunoasterea avansata a programelor AutoCAD, Microsoft Office, etc.;
-reprezinta avantaj cunostiintele de Archicad, Photoshop, Rhinoceros, etc.;
-cunoasterea normelor tehnice si juridice necesare procesului de proiectare;
-cunoasterea legislatiei in domeniu;
-limba engleza nivel avansat (scris si vorbit);
-capacitatea de a lucra si comunica direct cu beneficiarii si colaboratorii;
-abilitati in luarea deciziilor, creativ, pasionat, implicat, punctual;
-capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect;
-permis de conducere cat. B si disponibilitatea pentru deplasari.
- cunostinte in domeniul Securitatii la Incendiu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Iti oferim pe langa salariu(bineinteles) un spatiu de lucru intr-o echipa tanara si diverse alte oportunitati in functie de rezultate si merite.

Servsting a luat fiinta in anul 2002 avand ca obiect de activitate: alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor si este o companie ce comercializeaza: stingatoare presurizate portabile si transportabile cu pulbere, spuma mecanica si CO2, pichete si cutii hidrant, accesorii P.S.I. (Furtune, racorduri, tevi de refulare) precum si executam si intertinem instalatii de limitare si stingere a incendiilor