Antreprenor/ Manager general trainee

ALL GRANTS AND FUNDS SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce iti oferim? Dobindirea de cunostinte necesare initierii si dezvoltarii unui plan de afaceri, identificarii si accesarii surselor de finantare, prin cursuri gratuite si recunoscute la nive national si international
Cum?
Prin constientizarea valorilor etice care sustin comportamentele de conducere vom aborda urmatoarele teme:
• Planificarea si organizarea activitatii proprii cat si a celorlalti;
• Identificarea prioritatilor organizatiei;
• Gestionarea timpului si a volumului de munca;
• Capacitatea de a pune ideile in practica, urmarid rezultatele propuse initial;
• Leadership;
Si nu in ultimul rand, ne-am gandit ca ar fi bine sa stii:
• Identificarea oportunitatilor existente pe piata si a surselor de finantare pentru dezvoltarea propriei afaceri;
• Intocmirea unui plan de afaceri.
De ce sa te inscrii?
Beneficiile obtinute urmarite in cadrul cursului, sunt formarea culturii antreprenoriale, cresterea abilitatii de a transforma ideile de afaceri in acţiuni concrete prin furnizarea informatii referitoare la mediul de afaceri si oportunitătile existente pe plan local, elaborarea unui plan de afaceri, organizarea si derularea unei afaceri de succes, obtinerea diplomei ANC, recunoscuta la nive national si international.
Cat dureaza?: 40 ore ( cursurile se vor tine in weekend) si sunt gratuite.
Facem asta impreuna, daca ai:
Minim 12 clase, esti student si/sau tinar pana in 35 de ani din regiunea Bucuresti-Ilfov.

CERINTE

CV Europass.
Daca vrei mai mute detalii, te astept sa ma contactezi.
petronela.cristea@vph.ro

Firma de consultanta , accesare fonduri europene si implementare proiecte.