ANTRENOR AEROBIC

Centrul Larkoti

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Instructor Fitness/ Aerobic: full-time/ part-time
Coordonarea si desfasurarea activitatii orelor in cadrul salilor de Fitness-Aerobic: step, aerobic, tonifiere, supervizare sala fitness, crearea programelor personalizate.

CERINTE

Persoana responsabila, motivata, punctuala, organizata, comunicativa, coerenta in vorbire, dictie clara, stare fizica foarte buna, aspect fizic placut.
Abilitati foarte bune de comunicare si instruire cu toate varstele.
Prezenta agreabila, pozitiva, dinamica.
Minim 1/ 2 ani experienta in calitate de instructor/antrenor aerobic.
Experienta in predarea claselor: aerobic, step aerobic, tonifiere,etc.
Calificari/ certificari: instructor fitness/aerobic; calificare in step, aerobic, tonifiere, fitness, nutritie.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonus din comision clase ce poate dubla salariul fara efort;
- Pachet gratis servicii centru;
- Conditii de lucru la standarde europene;
- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica.

Cel mai mare Complex Fitness si Wellness din Romania, zona Bucur Obor