Animatori petreceri copii (clovni, face-painter, animatori pt costume de Mos Craciun, Iepuras, etc)

WORK 4 FUN S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Haios, distrat, multicolor, energic si cu ...bun simt.Sunt cateva dintre caracteristicile unui clown care face casa buna cu face-painteri, magicieni, spiridusi, printese, iepurasi si Mos Craciun..Intalneste persoane simple ( asa k noi :) ) , prezente din zona publica sau personalitati - de-ale noastre sau de-ale lor.

Nici unul dintre animatorii specificati nu au obligatia profesionala de a aduce soarele pe strada cuiva.El este deja la noi.

CERINTE

Clown - prezenta de spirit, spontaneitate, dinamism.Tradus in limba romana inseamna - buna dispozitie, zambet si culoare.

Face-painter - aspect placut si mana ( doar una ) artistica.Pentru capodopere si desavarsire aveti la dispozitie trainer de specialitate.

Printesa - rochiile de poveste presupun o anatomie cu masuri cuprinse intre valorile 90-60-90.Glumim desigur.Cifrele pot fi negociate :)

Alte personaje - iepuras, ousor, pirat , print sau Mos Craciun , pot fi animate de persoane cu aceleasi "proprietati" intalnite la clown.Sau nu.

BENEFICII OFERITE

Un job part-time iar salariul nu este de criza , pentru a va convinge veniti sa va dam banii....
Premii lunare pentru cele mai bune incasari sau cele mai reusite petreceri, echipa si colectiv tanar si plin de viata.
Petreceri si team-building-uri frecvente.
We WORK 4 FUN! Join King Clown !

Animatie cu clovni, Mos Craciun, Iepuras, magician, face-painting la petrecerile de copii, produse de petrecere, inchirieri costume carnaval, decoratiuni evenimente speciale, nunti, etc.