ANIMATORI PETRECERI COPII

S.C. CARAVANA PERSONAJELOR S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:

- Tineri si tinere frumosi, talentati, energici, pozitivi
- Talent actoricesc
- Expresivitate
- Orice alt talent: trucuri, magie, voce, dans, pictura, etc
- Aspect fizic foarte placut
- Silueta pentru a putea interpreta cu succes roluri de printi, printese, super-eroi
- Proactivitate
- Implicare maxima in toate proiectele Caravanei Personajelor

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu crescendo:
- Prima luna: 800 RON
- A doua luna: 900 RON
- A treia luna: 1.000 RON
Bonusuri de performanta
Carte de munca
Training initial gratuit cu materiale didactice direct de la Disneyland, Paris
Tranport cu masina firmei, cu soferul firmei de la sediu la locatia comenzii si de la comanda la sediu
Team-building - uri
Program:
L - V = 6 ore pe zi
S, D = atatea ore cat sunt comenzi
1 zi libera pe saptamana L - V
Domeniu de munca frumos
Costume, accesorii originale Disney
Colectiv tanar, atmosfera super

CARAVANA PERSONAJELOR este nr. 1 in domeniul animatiei pentru copii si ursitoare de botez.
Ca sa ne cunosti mai bine, te invitam pe site-ul nostru www.caravanapersonajelor.ro in sectiunea Galerie Foto!
Te invitam sa te alaturi unei echipe de succes!