Animatori evenimente pentru copii

A.M. ROYAL QUEEN SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana cu o imaginatie bogata, carismatica, vesela si iti plac copii, atunci esti candidatul ideal.
Aplica la acest job si poti face parte din cea mai vesela gasca, ce aduce princhindeilor zambetul pe buze.

DESCRIERE JOB:
- distrarea copiilor in cadrul petrecerilor;
- antrenarea celor mici in diverse jocuri interactive;
- dezvoltarea celor trei module (jocuri interactive, face painting, modelaj de baloane), intr-un mod creativ;
- supervizarea copiilor pe parcursul petrecerii;
- promovarea serviciilor companiei.

CERINTE

- Personalitate dinamica;
- Abilitati de comunicare si orientare catre copii;
(persoanele care au experienta pe un post similar au un avantaj);
- Prezenta fizica placuta;
- Capacitate de concentrare a atentiei;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Atentie distributiva;
- Persuasiune, ambiție;
- Atitudine pozitivă;
- SERIOZITATE;
- PUNCTUALITATE.

BENEFICII OFERITE

BENEFICIILE ANIMATORULUI:
Ellyna Parties ofera training-uri de specialitate pentru cele trei module - gratuit.
- Costumatii pentru petreceri ;
- Transport gratuit;
- Plata la finalul fiecarui eveniment;
- Tips integral;
- Posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa cu o experienta considerabila in domeniu;
- Posibilitatea de avansare;
- Plus diverse training-uri de specializare.