Animator petreceri copii

S.C. IRIS PLAY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o organizatie tanara, dinamica si extrem de activa ce doreste sa isi mareasca echipa cu un animator pentru petrecerile copiilor. Acesta va trebui:
- Sa insufleteasca petrecerile prin activitati de teatru cu papusi si teatru interactiv pentru copii;
- Sa realizeze picturi pe fata;
- Sa participe la diverse activitati in costume de zane si printese / super-eroi, dar si de clown;
- Sa interctioneze cu copii prin activitati de joc si dans pe parcursul desfasurari evenimentului.

CERINTE

Ne dorim ca tu:

- sa ai foarte bune abilitati de interpretare artistica;
- sa fii simpatic(a), plin(a) de energie, cu o mimica expresiva a fetei si corpului;
- sa ai spirit tanar si jucaus;
- sa cunosti limba engleza la nivel mediu;
- sa ai disponibilitate de lucru in weekend;
- sa detii excelente abilitati de comunicare.

Reprezinta un plus daca :
- ai abilitati de desen si/sau pictura;
- detii carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru tanar si dinamic
- atmosfera placuta
- instruire la locul de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

Bun venit pe tărâmul nostru!
Din cufarul magic va oferim tot ce trebuie pentru a trai clipe de povestit si nepotilor: inchirieri jucarii medii si mari, pentru curte, accesorii pentru balul din palatul micilor printi si printese, animatori veseli si jucausi (personaje de basm si desene animate) , teatru de papusi, ateliere de creatie pentru micii artisti, vanzari jucarii pentru toate grupele de varsta. Iar cum orice moment fericit din viata trebuie sa ramana asa pana la adanci batraneti, un fotograf profesionist va avea grija sa surprinda emotiile voastre in tablouri pline de lumina si culoare. Ca totul sa fie perfect, putem ruga Zana Buna sa ne dea o mana de ajutor in organizarea petrecerilor pentru prichindei si voinicei, serbari, petreceri de botez si de Iepuras, petreceri de Craciun sau de 1 Iunie.
Si daca-i BAL, pai BAL sa fie!