Magazin delicatese - angajam vanzatoare

ADVENTURE TRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazine delicatese specializat in branzeturi gouda angajeaza vanzator/are ,persoana tanara, entuziasta, cu aptitudini de comerciant, bune abilitati de comunicare, vorbitor de limba engleza(mediu)

CERINTE

- studii medii finalizate
- cunostinte casa de marcat si pos
- experienta in comert constituie un avantaj
- disponibilitate lucru in ture
- rezistent la stres
- atentie distributiva
- posibilitate de a lucra in conditii de stres
- atitudine orientata catre client
- prezenta agreabila, amabilitate si putere de convingere

BENEFICII OFERITE

Se ofera oportunitatea de a lucra intr-un ambient foarte placut cu o echipa tanara si entuziasta.

- salariu: in prima luna 1000 lei
a doua luna 1200 lei
- program in ture 3 cu 4 sau 3 cu 3 L - D 9:00 - 21:00
- bonificatii in functie de vanzari

BUCURESTI : ANCA - 0721.692.692
PLOIESTI : DRAGOS - 0724.808.171

DESCRIEREA FIRMEI

Comercializarea si promovarea produselor