angajez tamplari universali

BLEJAN ACTIV SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam montatori mobile de lux cu experienta in domeniu de minim 3 ani
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
-disponibilitate la program prelungit
-rezistenta la efort fizic (conditie fizica excelenta)
-spirit de lucru in echipa de montaj mobilier
-livrarea produselor catre clienti
-are gestiunea produselor transportate si este responsabil pana la descarcarea lor la beneficiar
-relationeaza cu clientii si raporteaza nemultumirile acestora
-inspectaza starea de functionare a autovehiculului
Beneficii:
-pachet salarial motivant
-mediu de lucru tanar si dynamic

Depunere CV-uri la adresa de email :office@blejan.ro
Relatii la telefon 0731.014.085

CERINTE

Angajam montator mobila cu experienta si permis categoria B,
Salariul se negociaza direct cu cei interesati

BENEFICII OFERITE

salariu motivant.Salariul se negociaza direct cu cei interesati

In cei 8 ani de activitate desfasurata sub sigla "BLEJAN" am cautat sa asiguram clientilor nostri toate categoriile de servicii de care au avut nevoie, scopul nostru fiind confortul si satisfacerea la standarde ridicate a cerintelor acestora.

Ne aflam intr-un continuu proces inovativ pentru a ne autodepasi si a a ne autoperfectiona. Alaturi de noi, TOTUL DEVINE SIMPLU !