Angajez sofer protocol

Consult Team Transort

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sofer protocol

CERINTE

Profilul candidatului ideal:
• Persoana calma, punctuala, organizata, serioasa;
• Loialitate si integritate in activitate;
• Vechime permis auto cat.B minim 5ani, experienta dovedita conducere autoturisme clasa superioara
• Obligatoriu limba engleza la nivel mediu/avanasat.
• Bun cunosctaor al strazilor din Bucuresti; cladiri de birouri, hoteluri, sedii institutii, puncte turistice/atractie.
• Experienta profesionala de minim un an pe o pozitie similara, ca Sofer Personal sau Sofer de Protocol;
• Calităţi de organizare, adaptabilitate si diplomaţie.
• Sa nu aiba antecedente penale, precum si antecedente pe cazierul auto
• Disponibilitate si rezistenta la program prelungit.

RESPONSABILITATI.
• Se ocupa de starea tehnică a maşinii încredinţate;
• Este politicos si pastreaza confidentialitatea.
• Conducere defensiv/preventiva a autoturismului
• Desfasoara curse in Bucuresti si zona Muntenia Sud
• Mentine si intretine autoturismul

DESCRIEREA MEDIULUI DE LUCRU:

Companie ce activeaza pe piata din Romania din 2006 si ofera servicii transfer aeroport, deplasari in Bucuresti si zona Muntenia Sud, inchirieri auto cu sofer.

Salariu oferit 1400+ bonusuri lei

DESCRIEREA FIRMEI

Companie Rent a car with driver