Angajez Sofer autoutilitara 3.5 tone transport marfa intern

SC IT Zone SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

–conducatorul auto asista la incarcarea marfurilor transportate, permitand efectuarea acestei operatiuni;
–asista la incarcarea marfii, urmarind numarul coletelor incarcate, marcajul acestora, starea aparenta a ambalajului si a marfii;
–supravegheaza dispunerea corecta a marfii pe platforma autovehiculului astfel incat sa nu fie
depasita sarcina maxima admisibila pe axe;
–fixeaza si asigura incarcatura (cu chituci, sipci de lemn, centuri de ancorare sau alte materiale) astfel incat transportul acesteia sa se efectueze in conditii de maxima siguranta;

CERINTE

–studii medii;
–scoala de conducatori auto categoria B (C+E constitue un avantaj);
–atestat sofer profesionist transport marfa constitue un avantaj;
–cazier judiciar;
–cazier rutier;
–fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat);
–10 clase + scoala profesionala / studii medii;
–experienta de cel putin 6 luni in conducerea de autovehicule in trafic national de marfa;
–cunostinte minime de mecanica auto;

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;