angajez operator facturare introducere si validare date

RAL COLOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- facturare in program de gestiune;
- operare baza de date cu clientii, furnizorii, etc;
- inregistrare, completare, editare, emitere diverse rapoarte in Excell, Word;
- relatii cu clientii, furnizorii, agentii de vanzari (telefonic / email), colegii din alte departamente;
- receptioneaza, centralizeaza, urmareste comenzile clientilor, furnizorilor, agentilor de vanzari si marfurile primite/livrate.

CERINTE

- cunostinte PC - MS Office (Word, Excel, Outlook);
- capacitate si abilitati de comunicare, relationare, organizare si planificare;
- persoana atenta la detalii, responsabila, motivata, serioasa si punctuala;
- experienta simiara constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- stabilitate financiara, seriozitate si oportunitatea de a face parte dintr-o echipa profesionista;
- pachet salarial și de beneficii, în acord cu politicile și obiectivele companiei, comunicate la interviu;
- pregătire profesională continuă.

RAL COLOR SRL - companie cu capital integral românesc recunoscută pe piață pentru producția și comercializarea Vopselelor Lavabile, Tencuielilor Decorative, Emailurilor și Lacurilor.
Societatea își desfășoară activitatea într-un spațiu propriu, modern, în loc. Brănești – jud. Ilfov.