Angajez broker imobiliar

SC.Delugy Professional Serv SRL Ploiesti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam agent imobiliar , de preferat fara experienta in domeniu.

Cautam o persoana dinamica, organizata,punctuala, cu atentie distributiva, capacitate de asimilare rapida,sociabila,capabila sa mentina o legatura cu clientii,minim studii medii(liceul),cunostiinte minime de engleza,operare PC.

CERINTE

Permisul de conducere si auto personal ofera un avantaj pentru a colabora.
Cei interesati sunt rugati sa se informeze(internet) pt a vedea cu ce se ocupa mai exact o agentie imobiliara, care sunt conditiile de salarizare si care sunt avantajele/dezavantajele.

Asteptam CV cu poza pe mail.

SC.DELUGY PROFESSIONAL SERVICE SRL PLOIESTI este o agentie imobiliara noua dar in care isi desfasoara activitatea persoane cu o indelungata experienta in domeniul imobiliar,experte in ceea ce priveste consultanta imobiliara si medierea in domeniul acesta.

www.delugyimobiliare.ro