SPECIALIST MARKETING ONLINE

S.C. SEPATU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Minim 1 an experienta in marketing online
Experienta in realizarea campaniilor Ppc (Facebook, Google etc)
Capacitate de a lucra cu unelte specifice domeniului: Google Analytics, Mailchimp, etc.
Cunoaste principii SEO si Social Media
Capacitate de planificare si bugetare
Cunoasterea metodelor, instrumentelor si canalelor de promovare online
Atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare
Orientat spre gasirea solutiilor
Rezistenta la stres
Avataj cunoasterea platformei CS CART
Capacitate de negociere

CERINTE

Realizarea si optimizarea campaniile PPC(facebook, google, etc)
Propune promotii/concursuri si le discuta impreuna cu echipa