ANGAJEZ ASISTENT FARMACIE DROGHERIE SECTOR 4

BIO HEALTH SHOP

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

Profesionalismul, determinarea, spiritul de echipă şi orientarea către client sunt principiile care ne ghidează în întreaga activitate desfăşurată.
Postul este liber incepand cu 01.02.2015.

Autorizatia de functionare a asistenului de farmacie sa nu fie data altei unitati farmaceutice ,urmand sa se lucreze pe aceasta autorizatie de functionare.
Eliberarea produselor farmaceutice si parafarmaceutice
Consilierea pacientilor in ceea ce priveste modul de administrare al medicamentelor
Identificarea nevoilor pacientilor si recomandarea produselor necesare.
Participarea la toate activitatile conexe: receptie, stocare,inregistrare,urmarile expirate, urmarie produse notificate,inventariere, etc.

CERINTE

Canditatul ideal ar trebui sa intruneasca urmatoarele calitati / abilitati /aptitudini si atitudini :
-Experienta in Plafar sau Drogherie constituie un avantaj
-Aptitudini organizatorice,
-Initiativa, inteligenta, atentie concentrata;
-Tact, empatie si discretie in relatiile interumane;
-Cinste, corectitudine, rigoare, integritate si moralitate;
-Sa fie calm, cu un bun potential energetic si control comportamental;
-Sa nu fie dominat de vicii sau trasaturi negative de caracter;
-Sa aiba simtul raspunderii dezvoltat;
-Sa fie loial fata de interesele societatii.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII

Sunt proportionale cu eficienta candidatului si vor fi stabilite individual , functie de rezultate.
Salariul 1300 lei ,programul de lucru este : luni – vineri 09:30 -17:30

DESCRIEREA FIRMEI

Drogherie nou infiintata ,situata in Sector 4