Angajez Administrator

VERNA R

Job expirat

RESPONSABILITATI

Boutique Hotel Cherie este un loc de privilegiu și unicitate care exceleaza printr-o eleganță desăvârșită oferind confort și servicii de înaltă calitate într-o atmosfera intimă și rafintă.

Situat în apropierea zonei culturale și de afaceri din București, Boutique Hotel Cherrie devine locul ideal pentru vizitele dumneavoastră, aflându-se la distanțe foarte mici de Parcul Carol, Palatul Parlamentului, Piața Unirii sau Centrul Istoric al Capitalei. Aeroportul Internaţional Henri Coandă se afla la o distanță de 20 km de hotel, iar Gara de Nord la 15 minute de mers cu mașina.

CERINTE

- Bune cunostinte de manageriat
- Fizic placut si ingrijit
- Cunoasterea limbii engleze,rusa un avantaj
- Un bun conducator
- Carnet cat. B

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu