ANGAJARE TEHNICIAN SERVICE ECHIPAMENTE DE BIROU

DANCO BIROTICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANGAJAM TEHNICIAN-INGINER PENTRU SERVICE COPIATOARE,IMPRIMANTE,FAXURI SI REUMPLERE CARTUSE LASERJET CU EXPERIENTA DE MINIM 6 LUNI DE ZILE IN DOMENIU,NECESAR CONDUCATOR AUTO CU EXPERIENTA IN BUCURESTI,CUNOSCATOR DE LIMBA ENGLEZA,PERSOANA TANARA, RESPONSABILA SI DORNICA DE AFIRMARE...

CERINTE

EXPERIENTA DE MINIM 6 LUNI IN DOMENIUL BIROTICII, NECESAR CONDUCATOR AUTO,CUNOSCATOR DE LIMBA ENGLEZA

BENEFICII OFERITE

SALARIU,PRIME IN FUNCTIE DE REALIZARI,DECONTARE TRANSPORT

SC Danco Birotica SRL este o companie cu capital integral romanesc infiintata in anul 2003, avand ca obiect principal de activitate distributia de echipamente de birotica, service specializat pentru echipamentele distribuite, reumplerea de cartuse inkjet si laserjet pentru orice tip si marca de copiatoare, faxuri si imprimante, chip-uri pentru resetarea cartuselor reumplute cu cerneala sau toner, distributia de piese de schimb si consumabile pentru orice marca de copiatoare, faxuri, imprimante si plottere, distributia de hartie pentru echipamentele de birotica si distributia de papetarie.