Angajare sofer categoria C si B

S.C. ROMPRIM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. ROMPRIM S.A. cu sediul în Bucureşti, Sos. Oltenitei nr. 388, sector 4 angajează sofer avand permis de conducere categoriile B si C cu atestat transport marfuri generale si experienta in condus masini de mare tonaj (N3-max 26000tf)
Responsabilitati:
- Răspunde de integritatea materialelor transportate și a documentelor justificative;
- Asigură întocmirea documentelor pentru activitatea de protocol și aprovizionarea necesară cu produse;
- Răspunde de buna funcţionare şi de exploatarea parcului auto;
-Răspunde de aprovizionarea și gestiunea parcului de autoșasiuri;
- Execută și transporturi de persoane în interesul societății.

CERINTE

Obligatoriu:
- Permis de conducere categoriile B si C cu atestat transport marfuri generale si experienta in condus masini de mare tonaj (N3-max 26000tf)

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

NUMARUL 1 CONSTRUCTIA DE AUTOSPECIALE SI CAROSERII AUTO