Angajare receptionist/secretar-administrativ

SC CLINICA ANGIOMEDICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centru de Boli Cardiovasculare Angiomedica angajeaza urgent receptionist/secretar-administrativ.
Responsabilitati:
- efectuare programari, incasari contravaloare servicii medicale.
- lucru in programul "Medsoft".
- comenzi consumabile, medicamente, echipamente medicale.
- relationarea cu firmele colaboratoare: firme de servicii(curatenie, spalatorie, colectare gunoi biologic, s.a.), firme de service, furnizori de medicamente, echipamente medicale, consumabile diverse, colaboratori in activitatea de prestare a serviciilor medicale.

CERINTE

- energica
- aptitudini de comunicare
- disponibilitate
- distributivitate

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- decontare transport

Clinica Angiomedica, reprezinta o nisa de piata strict specializata in cardiologie clinica si invaziva/interventionala si este primul centru privat de diagnostic care ofera pacientilor cu afectiuni cardiovasculare din Bucuresti, din tara si deopotriva din strainatate, examinare si monitorizare clinica de specialitate constand in: consultatii de inalt nivel profesional, echocardiografiii, doppler vascular/venos de inalta definitie - 3D si explorarari angiografice (diagnostic invaziv/interventional), arteriale, periferice, coronariene, vasculare/de extremitati si de asemenea, tratamentul terapeutic intreventional al afectiunilor cardiovasculare, prin: angioplastii cu/fara stent, implantari de stimulatoare/defibrilatoare cardiace.